dnes je 2.7.2022

Input:

§ 17

6.2.2009, , Zdroj: Verlag Dashöfer

3.7.2.1.12
§ 17

Ing. Bohumil Beneš a kolektiv autorů

Dotaz č. 1

Je možné požadovat od fyzických osob prokázání odstranění odpadů vznikajících v domácnostech?

Obec může podle § 17 odst. 2 zákona o odpadech ve své samostatné působnosti stanovit obecně závaznou vyhláškou obce systém shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů vznikajících na jejím katastrálním území, včetně systému nakládání se stavebním odpadem. Přičemž fyzické

Partneři




 


Nahrávám...
Nahrávám...