dnes je 28.9.2022

Input:

§ 38

7.7.2010, , Zdroj: Verlag Dashöfer

3.7.2.1.18
§ 38

Ing. Bohumil Beneš a kolektiv autorů

Dotaz č. 1

Kdo je povinnou osobou ke zpětnému odběru stanovených výrobků, pokud jsou zabudovány v zařízení nebo přístrojích?

§ 38 odst. 3 zákona o odpadech stanoví, že povinnost zajistit zpětný odběr použitých výrobků určených ke zpětnému odběru má právnická osoba nebo fyzická osoba oprávněná k podnikání, která výrobky uvedené v odstavci 1 vyrábí nebo dováží (dále jen "povinná osoba"). V § 38 odst. 1 jsou uvedeny

Partneři




 


Nahrávám...
Nahrávám...