dnes je 12.4.2024

Input:

Americký fond nabízí stáže pro mladé manažery v oblasti životního prostředí, vzdělávání a zdravotnictví

1.2.2008, Zdroj: Verlag Dashöfer

Americký fond nabízí mladým vedoucím pracovníkům v oborech zdravotnictví, vzdělávání a ochraně životního prostředí z České a Slovenské republiky financování krátkodobých studijních stáží v USA. Termín pro přihlášky na rok 2008 je 31. březen 2008.

Kandidáti si připraví svůj vlastní program tak, aby kombinoval školení na špičkových universitách a praxi ve špičkových organizacích ve Spojených státech. Žadatelé mohou využít své vlastní kontakty nebo partnery Amerického fondu ve Spojených státech. Fond hradí veškeré náklady programu.

Žadatelé musí mít alespoň pět let profesionální praxe v příslušném oboru, musí mít univerzitní vzdělání minimálně na úrovni Bakalář, musí plynně ovládat angličtinu, musí být podporováni svým zaměstnavatelem a musí být ceněni svými kolegy v oboru pro své mimořádné schopnosti.

Celková délka pobytu v USA je maximálně 6 měsíců. Detailní uspořádání časového rozvrhu bude dohodnuto přímo mezi žadatelem a jeho americkými partnery.

Americký fond bude spolupracovat s českou a slovenskou Fulbrightovou komisí, aby byla zaručena otevřená soutěž, vynikající

PartneřiNahrávám...
Nahrávám...