dnes je 3.7.2022

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Další série odpovědí na dotazy k zákonu č. 185/2001 Sb., o odpadech

12.6.2003, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Na nejčastější dotazy k zákonu o odpadech odpovídá naše autorka z MŽP.

Je nutné, aby zemědělec užívající půdu, na které je využíván upravený kal z čistíren odpadních vod měl souhlas k provozu zařízení k využívání odpadů podle § 14 odst. 1?

Při používání kalů jejich zapracováním do půdy v souladu s § 32 a 33 zákona o odpadech a vyhláškou č. 382/2001 Sb., o podmínkách použití upravených kalů na zemědělské půdě, je zemědělská půda, na které je kal aplikován v souladu s programem použití kalů vypracovaným původcem kalů (provozovatelem ČOV),  zařízením, které není podle tohoto zákona určeno k nakládání s odpady a kde  je možné využívat pouze odpady, které splňují

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Envi profi.
Registrovat

Pravidelné zpravodajství

nebo přihlásit.

Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Téma
Typ informace

Partneři




 


Nahrávám...
Nahrávám...