dnes je 24.7.2024

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Dotaz: Datum spotřeby u detergentů

13.6.2024, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je povinné dávat datum spotřeby na detergenty? Zejména bytovou chemii (podlahové čističe a čističe na nábytek)

Odpověď:

Legislativní požadavek (§ 15, odst. 2, písm j) zákona č. 324/2016 Sb., o biocidech) číslo nebo označení šarže biocidního přípravku a datum použitelnosti za normálních podmínek skladování,

na uvedení data expirace je požadován pouze u detergentů s obsahem biocidně účinné látky, kde je deklarován biocidní účinek.

Důvodem je zajištění

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Envi profi.
Registrovat

Pravidelné zpravodajství

nebo přihlásit.

Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Typ informace
Aktuálnost

Partneři


Nahrávám...
Nahrávám...