dnes je 23.5.2019
Input:

Dotaz: Hlášení do SEPNO při přepravě NO firemním autem

26.11.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Máme povinnost hlásit přepravu prostřednictvím SEPNO i v případě, že NO odveze na sběrný dvůr náš zaměstnanec firemním autem? Případně jaké další požadavky na přepravu jsou (např. ADR)?

Odpověď:

Jako původce nebezpečného odpadu, který si vlastními prostředky zajišťuje přepravu svého nebezpečného odpadu na zařízení oprávněné osoby, jste ve smyslu § 40 zákona o odpadech[1], odesílatelem nebezpečného odpadu.

Jako odesílatel nebezpečného

Partneři