dnes je 3.10.2022

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Dotaz: Nesouhlas s osazením vodoměru

18.7.2022, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Může odběratel nesouhlasit s osazením vodoměru k měření dodávané vody podle § 16 zákona o vodovodech a kanalizacích?

Odpověď:

Odběratel nemůže vlastníkovi vodovodu, popř. jeho provozovateli, je-li k osazení vodoměru vlastníkem zmocněn, bránit v osazení vodoměru, který je primárně stanoveným měřidlem množství dodané vody podle ustanovení § 16 odst. 1 zákona č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu a o změně některých

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Envi profi.
Registrovat

Pravidelné zpravodajství

nebo přihlásit.

Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Typ informace

Partneři




 


Nahrávám...
Nahrávám...