dnes je 23.10.2021

Input:

Dotaz: průzkumný vrt před žádostí o povolení studny

20.9.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je nutné před podáním žádosti o povolení studny provést průzkumný vrt?

Odpověď:

Provedení geologických prací v podobě průzkumného vrtu není obligatorní podmínkou pro podání žádosti o povolení studny a povolení nakládání s vodami. Vyhodnotit, zda je třeba v daném území průzkumný vrt provést, a před jeho realizací získat souhlas podle § 17 odst. 1 písm. i) vodního zákona, je primárně na posouzení osoby odborně způsobilé, tedy

Partneři




 


Nahrávám...
Nahrávám...