dnes je 29.11.2022

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Dotaz: Sběr dešťové vody

3.11.2022, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je potřeba pro sběr dešťové vody a její následné využití pro soukromé i firemní účely zvláštní povolení nebo můžeme realizaci provést, jak budeme chtít?

Odpověď:

Ustanovení § 5 odst. 3 zákona č. 254/2001 Sb., o vodách a o změně některých zákonů (vodní zákon), ve znění pozdějších předpisů, ukládá stavebníkům povinnost zabezpečit omezení odtoku povrchových vod vzniklých dopadem atmosférických srážek na tyto stavby (dále jen „srážková voda“) akumulací a

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Envi profi.
Registrovat

Pravidelné zpravodajství

nebo přihlásit.

Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Typ informace

Partneři



Nahrávám...
Nahrávám...