Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Dotaz: Trvání odběratelské smlouvy v případě zrušení vodovodního řadu

10.11.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je-li ve smlouvách podle ustanovení § 8 odst. 6 zákona o vodovodech a kanalizacích mezi provozovatelem a odběratelem uvedeno, že provozovatel může smlouvy vypovědět, ukončí-li provozování vodovodu, je tímto důvodem i skutečnost, že provozovatel po vybudování nové části řadu přestane být provozovatelem staré části, která bude odstavena a přestane být využívána?

Odpověď:

Podle ustanovení § 15 odst. 1 zákona č.

 


 

 
 Napište nám
 Beru na vědomí, že tento formulář neslouží pro zadávání odborných dotazů, ale pro zasílání Vašich podnětů a postřehů k fungování portálu. Pro zadávání odborných dotazů prosím používejte tento formulář. Děkujeme za pochopení.
 Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
Input: