dnes je 21.6.2024

Input:

Nový anglicko-český a česko-anglický slovník životního prostředí a udržitelného rozvoje na webu SFZP

8.7.2009, Zdroj: Verlag Dashöfer

Na webových stránkách Státního fondu životního prostředí je zdarma k dispozici Anglicko-český a česko-anglický slovník životního prostředí a udržitelného rozvoje.

Odborná i laická veřejnost může od 1. července 2009 zdarma využívat Anglicko-český a česko-anglický slovník životního prostředí a udržitelného rozvoje. Slovník je k dispozici na stránkách SFŽP.

Slovník je v současné době nejucelenější a nejobsažnější slovníkové dílo svého druhu v ČR. Heslář bude průběžně doplňována o pojmy, které vyhledávací systém zaznamená jako nenalezené.  Slovník je díky zařazeným definicím výbornou pomůckou pro překladatele, tlumočníky, studenty i odborníky, pracovníky státní správy, firem i neziskových organizací, kteří pracují v oblasti životního prostředí.

Uživatel zadá hledaný termín a fulltextový vyhledávač najde všechna hesla, která obsahují dané slovo či jeho část. V anglicko-české části hesla obsahují vedle anglického a českého ekvivalentu i výslovnost (u naposledy zařazených hesel se bude ještě průběžně doplňovat), definici

Partneři


Nahrávám...
Nahrávám...