dnes je 4.7.2022

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Odborné odpovědi na vaše dotazy

6.8.2004, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz k zákonu č. 185/2001 Sb., o odpadech, k vyhlášce č. 376/2001 Sb. a č. 382/2001 Sb.

Dotaz:
Na základě jakého legislativního ustanovení může kontrolní orgán vyžadovat před aplikací kalu na zemědělské půdě osvědčení pověřené osoby o vyloučení jeho nebezpečných vlastností?

Odpověď:
Podle § 6 odst. 1 zákona o odpadech jsou původce a oprávněná osoba povinni pro účely nakládání s odpadem zařadit odpad do kategorie nebezpečný, je-li

a) uveden v Seznamu nebezpečných odpadů uvedeném v prováděcím právním předpise, nebo

b) smíšen nebo znečištěn některou ze složek uvedených v Seznamu složek, které činí odpad nebezpečným, uvedeném v příloze č. 5 k tomuto zákonu, nebo

c) smíšen nebo znečištěn některým z

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Envi profi.
Registrovat

Pravidelné zpravodajství

nebo přihlásit.

Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Téma
Typ informace

Partneři




 


Nahrávám...
Nahrávám...