Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Odpadové toky v průmyslu, oběhové hospodářství, chystaná legislativa pro rok 2017

17.1.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:35:25

Konference Povinnosti v podnikové ekologii v roce 2017 - přednáška věnovaná vhodnému nastavení systému odpadového/oběhového hospodářství v ČR ve vztahu k chystané legislativě.

Ing. Petr Havelka (ČAOH) přispěl aktuálními grafy a srovnáním stavu odpadového hospodářství u nás a v Evropě. Krátce se zastavil u cílů POH ČR a okomentoval některé části připravovaného odpadového zákona.

Lektor

Ing. Petr Havelka

vystudoval obor odpady a jejich využití na ČZU v Praze, dále studoval na Vitus Bering University v Dánsku. Poté nastoupil na místo inspektora na ČIŽP. Na ČIŽP, kde působil celkem 8 let, následně vykonával pozici ředitele odboru odpadového hospodářství na ředitelství ČIŽP a také náměstka ústředního ředitele. Po výběrovém řízení se v roce 2012 stal ředitelem České asociace odpadové hospodářství, kde působí dodnes. 

Soubory ke stažení

04_Havelka.pdf 1.79 MB
 

Partneři


 

 
 Napište nám
 Beru na vědomí, že tento formulář neslouží pro zadávání odborných dotazů, ale pro zasílání Vašich podnětů a postřehů k fungování portálu. Pro zadávání odborných dotazů prosím používejte tento formulář. Děkujeme za pochopení.
 Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
Input: