dnes je 4.7.2022

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Odpovídáme na Vaše dotazy

10.7.2003, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Přinášíme další sérii odpovědí na časté otázky k zákonu o odpadech.

Je stanovena nějaká povinnost pro výrobce plastových výrobků uvádět na svých výrobcích značku materiálu a recyklace, podobně jako je tomu u obalů ve smyslu ČSN EN  770052-2? Nakupujeme plastové díly větších rozměrů, které používáme při výrobě průmyslových svítidel. Někteří naši dodavatelé tyto díly mají označené značkou materiálu a recyklace - že by dobrovolně něco navíc? Jiní naši dodavatelé značky nemají- je to chyba?

Označení plastových dílů od některých Vašich dodavatelů vyplývá ze všeobecné povinnosti stanovené v § 10 odst. 3 zákona č. 185/2001 Sb., o odpadech a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Envi profi.
Registrovat

Pravidelné zpravodajství

nebo přihlásit.

Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Téma
Typ informace

Partneři




 


Nahrávám...
Nahrávám...