dnes je 4.12.2022

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Prevence závažných havárií

23.12.2004, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotahy ohledně bezpečnostní dokumentace, havarijních plánů, zařazení do skupin A nebo B...

Jak často musí být aktualizována bezpečnostní dokumentace?
Podle § 6 zákona č. 353/1999 Sb., ve znění pozdějších  předpisů, musí provozovatel zpracovat nový návrh na zařazení do skupin A nebo B vždy po změně podmínek v objektu nebo zařízení. Nový návrh musí být doručen příslušnému krajskému úřadu do 1 měsíce po každé změně druhu nebo množství umístěné nebezpečné látky, která přesahuje 10 % dosavadního množství. Stejně tak musí provozovatel zpracovat nový návrh zařazení při každé změně technologie, ve které je nebezpečná látka použita, pokud tyto změny vedou ke změně bezpečnosti užívání objektu nebo zařízení.

Jak

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Envi profi.
Registrovat

Pravidelné zpravodajství

nebo přihlásit.

Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Typ informace

Partneři



Nahrávám...
Nahrávám...