dnes je 3.7.2022

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Provozování skladu

17.6.2005, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Další odpovědi na dotazy z řad zákazníků.

Dotaz č. 1:
Musí být k provozování skladu souhlas podle § 14 odst. 1?

Podle ustanovení § 14 odst. 1 zákona č. 185/2001 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o odpadech“), je k provozování zařízení určeného k využívání, odstraňování, sběru nebo výkupu nutné rozhodnutí krajského úřadu, kterým je udělen souhlas k provozování takového zařízení a s jeho provozním řádem. V řízení předcházejícím vydání tohoto rozhodnutí musí krajský úřad posoudit všechna zařízení, která s těmito činnostmi souvisejí.

Původce odpadů je podle zákona o odpadech povinen splňovat povinnosti stanovené v ustanovení § 16 odst. 1 pro jednotlivé

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Envi profi.
Registrovat

Pravidelné zpravodajství

nebo přihlásit.

Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Téma
Typ informace

Partneři




 


Nahrávám...
Nahrávám...