dnes je 30.6.2022

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Slévárny a nutnost zařízení ke zpracování odpadů

4.11.2009, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Musí mít společnost, která zpracovává zbytky ocelových materiálů (malá slévárna) souhlas k provozování zařízení ke zneškodňování odpadů?

Nemusí.

Jedná se o zařízení, které není k nakládání s odpady určeno, ale jsou v něm využívány odpady, které splňují požadavky stanovené pro vstupní suroviny. V souladu s    § 14 odst. 2 zákona č. 185/2001 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o odpadech“), není k provozování takovýchto zařízení požadován souhlas k provozování zařízení podle § 14 odstavce 1 zákona o odpadech, pokud při nakládání s těmito odpady nejsou porušeny zvláštní právní předpisy, v souladu s nimiž je zařízení

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu Envi profi.
Registrovat

Pravidelné zpravodajství

nebo přihlásit.

Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Téma
Typ informace

Partneři




 


Nahrávám...
Nahrávám...