dnes je 28.5.2024

Input:

Veřejná diskuse k aktualizaci Strategie udržitelného rozvoje České republiky

11.4.2008, Zdroj: Verlag Dashöfer

V rámci aktualizace Strategie udržitelného rozvoje České republiky na základě usnesení vlády č. 1434 ze dne 19. prosince 2007, jímž bylo místopředsedovi vlády a ministru životního prostředí a zároveň výkonnému místopředsedovi Rady vlády pro udržitelný rozvoj uloženo předložit vládě návrh aktualizace Strategie udržitelného rozvoje České republiky do 30. listopadu 2009, realizuje Ministerstvo životního prostředí ve fázi přípravy základní koncepce nové Strategie připomínkové řízení se zahrnutím co možná nejširšího spektra subjektů české společnosti.

V rámci aktualizace Strategie udržitelného rozvoje České republiky (dále jen „Strategie") na základě usnesení vlády č. 1434 ze dne 19. prosince 2007, jímž bylo místopředsedovi vlády a ministru životního prostředí a zároveň výkonnému místopředsedovi Rady vlády pro udržitelný rozvoj uloženo předložit vládě návrh aktualizace Strategie udržitelného rozvoje České republiky do 30. listopadu 2009, realizuje Ministerstvo životního prostředí ve fázi přípravy základní koncepce nové Strategie připomínkové řízení se zahrnutím co možná nejširšího spektra subjektů české společnosti.

Všechny zainteresované subjekty - podnikatelé, nevládní neziskové organizace, jednotlivé fyzické osoby, odborníci, zaměstnanci státní správy a další organizace - jsou tímto žádány o návrhy základních směrů a pojetí aktualizované Strategie, tak aby odrážela stav a trendy v oblasti udržitelného rozvoje České republiky a nejlepší mezinárodní praxi.

Jako základní materiály pro zorientování v současném stavu přípravy aktualizace Strategie v České republice a umožnění srovnání českého přístupu s uznávanými příklady nejlepší mezinárodní praxe v oboru je níže

PartneřiNahrávám...
Nahrávám...