Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Vodovodní přípojky připojené na výtlačný řad

25.11.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je přípustné, aby byli jednotliví odběratelé, např. vlastníci chat, napojeni na výtlačný řad, a to mimo intravilán obce?

Odpověď:

Napojení přípojek na výtlačný řad není zakázáno žádným právním předpisem, ale z technického hlediska je přinejmenším nevhodné. U nových žadatelů o připojení lze napojení odmítnout z důvodu kapacitních a dalších technických požadavků podle ustanovení § 8 odst. 4 zákona č. 274/2001 Sb., o vodovodech a

 


 

 
 Napište nám
 Beru na vědomí, že tento formulář neslouží pro zadávání odborných dotazů, ale pro zasílání Vašich podnětů a postřehů k fungování portálu. Pro zadávání odborných dotazů prosím používejte tento formulář. Děkujeme za pochopení.
 Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
Input: