Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Do not fill this:

Vypouštění odpadních vod do vod podzemních v případě blízkosti vodního toku

12.5.2016, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Může vodoprávní úřad povolit vypouštění z domovní ČOV do vod podzemních (součástí žádosti je kladné vyjádření hydrogeologa jako osoby s odbornou způsobilostí), když v blízkosti plánované ČOV je podle evidence ISVS vodní tok?

Odpověď:

Vypouštění odpadních vod do vod podzemních je možné povolit pouze výjimečně a v § 38 odst. 7 vodního zákona jasně vymezených případech. Proto je třeba nejprve prověřit možnost

Přístup k tomuto dokumentu mají jen předplatitelé modulu:
Envi profi
Největší on-line knihovna v ČR
Pravidelné zpravodajství
 +420 222 539 333  info@enviprofi.cz

VÝHODY PŘEDPLATNÉHO

  • Více dokumentů z oblasti podnikové ekologie.
  • Každý měsíc nové nebo aktualizované články
    psané autorským týmem.
  • Právní předpisy v konsolidovaném znění.
  • Garance aktuálnosti a správnosti.
  • On-line semináře a jejich videozáznamy zdarma.
  • Bezplatný odpovědní servis.

 


 

 
 Napište nám
 Beru na vědomí, že tento formulář neslouží pro zadávání odborných dotazů, ale pro zasílání Vašich podnětů a postřehů k fungování portálu. Pro zadávání odborných dotazů prosím používejte tento formulář. Děkujeme za pochopení.
 Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
Do not fill this: