dnes je 22.5.2024

Input:

Zařízení ke sběru a výkupu odpadů

15.2.2011, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Může provozovatel zařízení ke sběru a výkupu odpadů prodávat zbytky železného odpadu fyzickým osobám?

Dotaz:

Jsme provozovatelem zařízení ke sběru a výkupu odpadů dle § 14 zákona č. 185 /2001 Sb., o odpadech. Můžeme předávat (prodávat) fyzickým osobám nepodnikajícím (občanům)zbytky železného odpadu pod katalogovým číslem 170405, např. trubky, jekly, roxory, zbytkový plech atd. a vykazovat tento prodej v evidenci kódem BN10 (= prodej odpadu jako

Partneři



Nahrávám...
Nahrávám...