Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Změny zákonných povinností pro rok 2017, předpoklady realizace oběhového hospodářství

17.1.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:32:01

Konference Povinnosti v podnikové ekologii v roce 2017 - přednáška věnovaná značení, evidenci a ohlašování odpadů, oznámení o přepravě nebezpečných odpadů, možnostem předcházení vzniku odpadů a oběhovému hospodářství.

Dopolední blok konference uzavřel za SPDS  Ing. Petr Šulc, který se zaměřil na povinnosti původců odpadu vyplývající z aktuálního odpadového zákona a pak přešel k oběhovému hospodářství. "Největší problém České Republiky je obrovská surovinová závislost na zemích třetího světa a Číny", řekl Ing. Šulc.

Lektor

Ing. Petr Šulc

je absolvent Fakulty stavební ČVUT, se specializací na vodní hospodářství a životní prostředí. Působil 10 let jako ředitel odboru infrastruktury pražského magistrátu a 3 roky jako technický a generální ředitel v kolektivních systémech Asekol a Ekolamp. Od roku 2009 působí jako nezávislý poradce v oblasti životního prostředí. Kromě environmentálního poradenství, se věnuje i ekomarketingu. Je členem Evropské sítě environmentálních expertů ENEP. Od roku 2013 působí i jako výkonný ředitel Svazu průmyslu druhotných surovin ČR. Je členem Rady odpadového hospodářství při MŽP.  Ve své prezentaci se zaměří na povinnosti podniků při nakládání s odpady a na připravované změny právní úpravy v této oblasti.

Soubory ke stažení

05_Šulc.pdf 2.4 MB
 

Partneři


 

 
 Napište nám
 Beru na vědomí, že tento formulář neslouží pro zadávání odborných dotazů, ale pro zasílání Vašich podnětů a postřehů k fungování portálu. Pro zadávání odborných dotazů prosím používejte tento formulář. Děkujeme za pochopení.
 Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
Input: