dnes je 7.12.2022

Input:

§ 18

18.9.2009, , Zdroj: Verlag Dashöfer

3.7.2.1.34
§ 18

Ing. Bohumil Beneš a kolektiv autorů

Dotaz č. 1 (a k § 24 zákona a k vyhlášce č. 383/2001 Sb.)

Jaké dokumenty musí požadovat (uchovávat) provozovatel mobilního zařízení ke sběru odpadů při jejich přejímce?

Vyhláška č. 383/2001 Sb., o podrobnostech nakládání s odpady, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "vyhláška“) v § 3 písm. b) definuje mobilní zařízení ke sběru nebo výkupu odpadů jako sběrový prostředek schopný samostatného pohybu a splňující

Partneři



Nahrávám...
Nahrávám...